Przedstawiciel Handlowy

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym klientem jest jeden z największych dystrybutorów akcesoriów kosmetycznych w kraju, którego produkty dostępne są we wszystkich strategicznych sieciach handlowych oraz sklepach kosmetycznych i drogeriach w całej Polsce. Poszukujemy wspólnie osoby na stanowisko:

Przedstawiciel HandlowyMiejsce pracy: Łódź

Zadania na stanowisku:

  • aktywne i systematyczne pozyskiwanie klientów na podległym regionie
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych i profesjonalnych relacji z klientem
  • stałe badanie rynku konkurencji
  •  dbanie o wizerunek firmy
  • działanie zgodnie z najwyższymi standardami etyki biznesowej
  • sporządzanie raportów i rozliczeń

Wymagania:

  • minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość kanału nowoczesnego
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i rozmów biznesowych
  • kreatywność, samodzielność i zaangażowanie, nastawienie na cel
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, tablet, samochód służbowy)
  • możliwość związania się na dłużej z firmą o stabilnej pozycji na rynku
  •  przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.