Przedstawiciel handlowy

Square

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Wydawnictwo Skyfex Ltd., wydawca magazynu ‘SQUARE’ publikowanego na terenie Szkocji i dystrybuowanego w nakładzie 20.000 egzemplarzy miesięcznie, poszukuje do stałej współpracy profesjonalnego przedstawiciela handlowego.
Dzięki rozległej tematyce, stałym rubrykom, oraz stronie internetowej magazyn dociera do wszystkich zainteresowanych kulturą, historią i wydarzeniami na Wyspach. Miesięcznik SQUARE, to jasny i właściwy przekaz, oraz bogata baza firm, które swoje oferty kierują w stronę mieszkańców Szkocji.

Osoba zatrudniona na stanowisku, będzie posiadać następujący zakres obowiązków:
- sprzedaż powierzchni reklamowych w magazynie ‘SQUARE’ oraz na stronie
internetowej.
- tworzenie baz klientów z siedzibą na terenie Polski i Wielkiej Brytanii;
- badanie rynku pod kątem docelowej usługi reklamowej;
- pełna obsługa klienta (utrzymywanie stałych relacji, dopasowanie oferty do potrzeb i możliwości, zlecenia grafik, reklam itp.);
- raportowanie działań do dyrektora zarządzającego wydawnictwem.

Oferujemy:
- nienormowany czas pracy w systemie online;
- Wynagrodzenie prowizyjne na poziomie 35% od jednego opłaconego zlecenia;
- Umowa zlecenie z możliwością stałego zatrudnienia po okresie próbnym (3 miesięcznym);
- pracę w jedynym medium polonijnym na terenie Szkocji;
- możliwość szkoleń i wyjazdów służbowych na terenie Europy.

Wymagania

- wiek minimum 25 lat;
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2);
- znajomość zagadnień z zakresu marketingu i reklamy;
- miła aparycja;
- kreatywność;
- dobra organizacja pracy;
- mile widziane doświadczenie w mediach lub handlu bezpośrednim;
- elokwencja;
- znajomość technik negocjacyjnych i sprzedażowych;
- komunikatywność.

Prezentacja firmy

Nazwa SQUARE.PL nawiązuje do serca miasta, miejsca spotkań polskiej społ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesięczny okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management