Przedstawiciel Handlowy

Abel Plastics Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Abel Plastics Sp. z o. o. z siedzibą przy ul.Przewóz 34 w Krakowie powstała w 2011 roku. Głównym powołaniem firmy jest oferowanie wysokiej jakości produktów firmy TPLAST z branży tworzyw sztucznych oraz konstrukcji metalowych . Naszą główną dewizą jest rzetelna obsługa oraz fachowe doradztwo naszym klientom. Do naszego handlowego zespołu szukamy

Zakres obowiązków:

Aktywne pozyskiwanie klientów
Realizacja strategii handlowej na powierzonym regionie
Umawianie i odbywanie spotkań w terenie
Podtrzymywanie relacji ze stałymi klientami firmy
Organizacja aktywnej sprzedaży
Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami firmy

Oczekujemy:

Doświadczenia w sprzedaży min 2 lata (B2B), mile widziana branża przemysłowa
Umiejętności prowadzenia negocjacji
Wykształcenie: min. średnie (mile widziane średnie bądź wyższe techniczne)
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera wraz z programami Office
Znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym (preferowane angielski lub niemiecki)
Umiejętność pracy z klientem, szczególnie identyfikowania jego potrzeb;
wysoki poziom kompetencji interpersonalnych: komunikacja, wywieranie wpływu, dążenie do celu.

Oferujemy:

Umowa o pracę oraz prowizja
Potrzebne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tplast z siedzibą przy ul.Przewóz 34 w Krakowie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Prezentacja firmy

TPLAST to Polski producent z siedzibą w Krakowie, nasza produkcja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta