Przedstawiciel Handlowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Pozyskiwanie klientów B2B na powierzonym regionie
  • Kontakt telefoniczny / mailowy w celu rozpoznania potencjalnych
    klientów oraz umówienia spotkań handlowych
  • Samodzielne prowadzenie spotkań handlowych u klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Opieka i utrzymywanie stałych relacji z pozyskanymi klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych ilościowych i jakościowych
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Umiejętność budowania relacji, poszukiwania klientów, prowadzenia
    rozmów handlowych
  • Silna orientacja na osiąganie celów sprzedażowych
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę od początku współpracy
  • Jasno nakreślone cele do realizacji i atrakcyjny system prowizyjny
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma e-learning do nauki języków obcych)
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, auto służbowe, karta paliwowa
  • Obszerny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz szkolenia rozwijające
    umiejętności sprzedażowe
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery w międzynarodowej firmie, dbającej
    o dobrą atmosferę pracy, która stawia na ciągłe wdrażanie
    innowacyjnych rozwiązań produktowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy