Przedstawiciel Handlowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy z branży transportowej z siedzibą w Katowicach, z uwagi na intensywny rozwój firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Handlowy (Polska południowa).

Przedstawiciel HandlowyMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Budowanie i rozwijanie relacji biznesowych z klientami w podległym regionie (Polska południowa).
  • Realizacja indywidualnego planu sprzedaży.
  • Pozyskiwanie nowych partnerów.
  • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji.
  • Negocjowanie warunków handlowych z klientami.
  • Budowanie marki firmy, uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży transportowej.
  • Doświadczenie we współpracy z firmami transportowymi.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz planowania pracy.
  • Znajomość MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (dwuskładnikowy system wynagrodzenia).
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.