Przedstawiciel Handlowy

Katowice, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się wynajmem i serwisem odzieży roboczej, poszukujemy Kandydatów/ki na stanowisko:

Obszar działania: woj. śląskie

Wymagania

Do zadań na stanowisku Przedstawiciela Handlowego będzie należało:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez docieranie do Kierowników średniego i wyższego szczebla w organizacjach
  • Sprzedaż usług firmy oraz negocjowanie warunków umów
  • Budowanie pozytywnych, partnerskich relacji z potencjalnymi Klientami
  • Przekazanie opieki nad pozyskanym Klientem do działu obsługi posprzedażowej
  • Powiększanie sprzedaży na podległym terenie

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Min. 5-letniego doświadczenia w sprzedaży odzieży roboczej / artykułów BHP / reklamy / garnków / odkurzaczy etc.
  • Znajomości branży przemysłowej na podległym terenie
  • Dobrej znajomości j. angielskiego - poziom B1
  • Dużej samodzielności w działaniu i nastawienia na realizację celów

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Premię uzależnioną od indywidualnych wyników sprzedażowych
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, laptop, telefon
  • Szkolenia produktowe

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi