Przedstawiciel Handlowy

Katowice, śląskie

Grupa Termovent Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • prowadzenie rozmów handlowych
  • aktywne poszukiwanie klientów
  • doradztwo techniczne w doborze produktów
  • analizę rynku oraz monitoring działań konkurencji
  • współpraca z działem sprzedaży i marketingu
  • prezentacja oferty produktu oraz przygotowywanie i przedstawianie ofert dla klientów
  • negocjacja warunków zawieranych transakcji
  • dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami firmy
  • prowadzenie bazy danych klientów
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy (CRM)

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku handlowym, mile widziane w branży HUVAC lub pokrewnej
  • samodyscyplina i wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość środowiska MS Office
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe
  • konieczne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia produktowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników sprzedaży.

Wymagania

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz list motywacyjny za pomocą przycsiku "Aplikuj".

W CV prosimy umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji produktów mających zastosowanie w technice... grzewczej, sanitarnej i wentylacyjnej (HVAC).
Nasi dostawcy to renomowani producenci z zakładami produkcyjnymi zlokalizowanymi głównie w Europie Zachodniej. Stawiając na jakość dystrybuowanych przez nas produktów, bardzo starannie dobieramy naszych kontrahentów, tak żeby końcowy produkt trafiający do naszego klienta spełniał najwyższe jakościowe wymagania. Aktywnie zarządzamy czasami i wolumenami dostaw, posiadamy dobrze zorganizowaną gospodarkę magazynową, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na terminową obsługę, mimo częstych trudności z dostępnością towarów bezpośrednio u producenta.
Grupa Termovent zapewnia indywidualne podejście do klienta, a znajomość lokalnego rynku połączona z doświadczeniem naszego zespołu w zakresie znajomości produktów i branży pozwala świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. Nasze zoptymalizowane działania gwarantują naszym klientom oraz partnerom terminowość dostaw przy zachowaniu wysokiej jakości produktów.

Zadowolenie klienta jest naszym niezwykle istotnym czynnikiem.
Cel ten staramy się osiągnąć za pomocą następujących środków:

- gwarancja dokładności dostawy;
- dostawy na czas (just-in-time);
- budowanie więzi i dobrych kontaktów z klientami;
- rzetelność w stosunku do klientów;
W naszym rozwoju stawiamy na rozbudowę naszej oferty o najlepsze jakościowo produkty oraz poszerzanie naszej obecności na kolejnych rynkach.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting