Przedstawiciel handlowy

Grupa Outworking

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kalisz

Zakres obowiązków, m.in.:
-pozyskiwanie klientów z branży rolniczej
-przygotowywanie ofert handlowych
-prowadzenie negocjacji

Oferujemy:
-umowę o pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem
-szacunek do pracownika i jego pracy
-wynagradzanie premiujące osiągane wyniki
-profesjonalne szkolenia
-niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV poprzez OLX.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102

Wymagania

- umiejętność nawiązywania relacji i prowadzenia rozmów handlowych
- podstawowa wiedza na temat maszyn rolniczych
- chęć do pracy, nauki i wytrwałość
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102, świadczącą usługi w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca HR / Kadry / Rekrutacja