Opis stanowiska pracy

  • Sprzedaż i dystrybucja produktów klasy premium zgodnie z wyznaczonymi celami
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowej relacji z Klientami
  • Wsparcie dla Klientów w obszarze eskpozycji zgodnej ze standardami firmy
  • Odpowiednia komunikacja marki w punkcie sprzedaży
  • Efektywne wprowadzanie na rynek nowych produktów
  • Analiza otoczenia konkurencji
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Raportowanie działań handlowych
  • Monitorowanie efektywności rynkowych

Wymagania:

  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe w obszarze B2B
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji
  • Orientacja na cele i wyniki
  • Analiza i wyciąganie wniosków z wyników
  • Proaktywność i szybka adaptacja zmian
  • Systematyka i dotrzymywanie terminów
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w branży odzieżowej będzie dużym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (pensja zasadnicza + prowizja)
  • Możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Pracę w ciekawym, rozwojowym i dynamicznym środowisku
  • Narzędzia pracy do wykonywania zadań

Prezentacja firmy

POTIS&VERSO

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting