Opis stanowiska pracy

P.H. Agroskład do Centrali w Józefinie poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. ciągników i maszyn rolniczych na teren pow. rawskiego.

Masz żyłkę do handlu? Chcesz zdobyć nową wiedzę i doświadczenie? Dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie relacji z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie negocjacji

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w handlu
  • mile widziana wiedza z branży rolniczej - maszyny
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, zaangażowanie

Gwarantujemy:

  • wynagrodzenie + premia
  • stałą umowę o pracę
  • profesjonalne szkolenia,
  • niezbędne narzędzia do pracy

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Handlowe „AGROSKŁAD" zostało założone w 1990 r. w Ujeźd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta