Fortum Marketing and Sales Polska S.A.
Fortum poszukuje:
Jesteśmy największym wytwórcą energii elektrycznej w krajach nordyckich, Finlandii, Szwecji, Norwegii i jednym z największych producentów ciepła na świecie. Dostarczamy naszym klientom energię elektryczną, ciepło i chłod sieciowy, a także inne rozwiązania w dziedzinie energetyki, które przyczyniają się do poprawy jakości życia dzisiaj i w przyszłości. W Polsce FORTUM produkuje ciepło i prad w elektrociepłowniach oraz jest wiodącym sprzedawcą na rynku energii elektrycznej i gazu.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Grudziądz

Dla naszego Autoryzowanego Partnera poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Przedstawiciel Handlowy

Zadania:

  • współpraca z działem marketingu w obszarze kreowania strategii komunikacji
  • wspierającej sprzedaż,
  • raportowanie wyników swojej pracy do bezpośredniego przełożonego,
  • wsparcie kanałów sprzedażowych,
  • podpisywanie umów handlowych,
  • kompletowanie dokumentacji.

Wymagania:

  • wysokie kompetencje współpracy w grupie i orientacja na klienta,
  • komunikatywność,
  • rzetelność,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (praca w terenie),
  • dobra organizacja czasu pracy/ prowadzenie kalendarza,
  • mile widziane doświadczenie z klientem,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość kreowania własnych rozwiązań,
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia oraz nowych kompetencji,
  • ciekawą i dynamiczną pracę pełną wyzwań,
  • wszystkie narzędzia niezbędne do pracy,
  • stałą pracę w prestiżowej I renomowanej firmie,
  • wysokie wynagrodzenia, prowizja i bonusy,
  • szkolenia od podstaw, pod okiem profesjonalistów,
  • wolne weekendy.
Osoby zainteresowane prosimy
o przesłanie CV klikając w poniższy przycisk:
Wysłany plik prosimy nazwać według wzoru: Imię_Nazwisko_CV.pdf
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia!
Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.