Opis stanowiska pracy

Spółka Buchen Industrial Service Polska z siedzibą w Gliwicach poszukuje osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Zakres pracy:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, oraz budowanie i rozwój relacji z klientami
  • Wyszukiwanie ofert przetargowych
  • Przygotowywanie, składanie i nadzór nad złożonymi ofertami dla klientów
  • Analiza rynku usług związanych z serwisem przemysłowym oraz kontrola firm konkurencyjnych
  • Zarządzanie projektami
  • Kalkulacje i sporządzanie dokumentacji po zakończeniu projektu.

Kwalifikacje/wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (wykształcenie wyższe, preferowane techniczne)
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Przedsiębiorczość i zdolność prowadzenia negocjacji z klientem
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Gotowość do częstych wyjazdów
  • Obsługa komputera i pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Współudział w dynamicznym rozwoju firmy
  • Ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Od kilku dziesięcioleci BUCHEN świadczy wysokiej jakości specjalistyczne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting