Przedstawiciel Handlowy

Michael Page

Gdynia, pomorskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - rozpoznawalnej, międzynarodowej sieci handlowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest obecna od przeszło 20 lat w Polsce międzynarodowa sieć handlowa posiadająca w swojej ofercie produkty z zakresu: Food, FMCG, oraz Consumer Goods. Ze względu na dynamiczny rozwój organizacji w tym momencie prowadzimy poszukiwania kandydatów zainteresowanych pozyskiwaniem oraz rozwijaniem współpracy firmy z klientami detalicznymi.

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów do współpracy,
  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi,
  • identyfikacja rynkowego potencjału klientów i jego rozwój,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych,
  • przygotowywanie raportów i analiz,
  • rozwój kompetencji sprzedażowych.

Profil kandydata

  • doświadczenie w handlu, znajomości lokalnego rynku sklepów spożywczych i branży FMCG,
  • bogata wiedzy z zakresu funkcjonowania sklepów spożywczych,
  • doskonałe zdolności interpersonalne - komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • praktyczna znajomość technik negocjacyjnych,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • rzetelność i umiejętność organizowania pracy własnej,
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • atrakcyjny system premiowy,
  • pakiet socjalny (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, zniżki na zakupy, dofinansowanie do karty sportowej),
  • służbowy samochód i inne niezbędne do pracy narzędzia.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdynia
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page