Przedstawiciel Handlowy

HR Prime

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • przygotowywanie propozycji współpracy dla Klientów
  • spotkania i negocjacje z potencjalnymi Kontrahentami
  • dbałość o dobry wizerunek firmy

Wystarczy, że:

  • posiadasz 3-letnie doświadczenie w pracy handlowca w branży TSL (transport, spedycja, logistyka)
  • posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów osobistych i telefonicznych
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B
  • jesteś mobilny

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie podstawowe+premie
  • umowę o pracę

Prezentacja firmy

Wspólnie tworzymy firmę na rynku HR zajmującą się wyszukiwaniem, selekcj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting