Przedstawiciel handlowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Obszar działania: Gdańsk, Tczew, Starogard Gdański, Kwidzyn

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: podstawa + prowizja
  • Niezbędny sprzęt: samochód, komputer, telefon
  • Możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży rolniczej

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Min. 2-letnie doświadczenie jako Przedstawiciel handlowy
  • Znajomość branży rolniczej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność, otwartość do nawiązywania relacji biznesowych

Zadania:

  • Tworzenie długofalowych relacji z obecnymi oraz potencjalnymi klientami
  • Przedstawianie produktu (maszyn rolniczych) oraz proponowanej oferty
  • Poszerzanie wiedzy z zakresu branży oraz maszyn rolniczych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy