Your Way Sp. z o.o.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz Klientów poszerzyliśmy swoje portfolio o produkty oświetlenia LED marki Toshiba oraz rozwiązania fotowoltaiczne. W związku z tym poszukujemy kandydatów, którzy będą pozyskiwali Klientów w zakresie optymalizacji parametrów dystrybucyjnych, audytów energetycznych, kompensacji energii biernej, oświetlenia LED, odnawialnych źródeł energii co wiąże się ze znacznym obniżeniem kosztów za Energię Elektryczną. Posiadamy również możliwość finansowania przedsięwzięć energooszczędnych i proekologicznych w formule ESCO (finansowanie z oszczędności kosztów energii).

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Gdańsk, Słupsk, Puck, Bytów, Człuchów

OPIS STANOWISKA:

  • inicjowanie i realizacja działań związanych z pozyskaniem nowych Klientów z sektora B2B i B2C oraz obsługa obecnych
  • doradztwo, a także wstępne przygotowywanie ofert dotyczących instalacji fotowoltaicznych, oświetlenia LED oraz Energii Elektrycznej i kompensacji energii biernej
  • raportowanie wyników sprzedaży i postępów w negocjacjach z Klientem
  • realizacja planów sprzedażowych

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  • praktyczne doświadczenie w sprzedaży i prowadzeniu negocjacji handlowych
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność, umiejętność organizowania czasu pracy
  • preferujemy własną działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

OFERUJEMY:

  • najlepsze warunki współpracy
  • niezbędne narzędzia pracy - telefon, samochód służbowy
  • przyjazną atmosferę w stabilnym zespole
  • wsparcie CALL CENTER – umawianie spotkań, BACK OFFICE – szybka weryfikacja umów bez zbędnej biurokracji (w ciągu kilku godzin)
  • kompleksową obsługę pozyskanego Klienta (projekt, finansowanie, montaż)
  • pełne szkolenie z zakresu produktu i technik sprzedaży, dodatkowe szkolenia rozwijające umiejętności
  • pełne wsparcie sprzedaży przez doświadczonych menedżerów
  • budowanie własnego portfela Klientów - wyłączność obsługiwanych Klientów
  • konkursy sprzedażowe
  • materiały marketingowe (wizytówki, ulotki, adres e-mail, ...)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.