Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Przedstawiciel Handlowy

Gdańsk , Poznań, pomorskie

HR SIGMA

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych,
  • Podejmowanie działań handlowych niezbędnych dla utrzymania i zwiększenia sprzedaży,
  • Poszukiwanie nowych klientów oraz opieka posprzedażowa nad już pozyskanymi,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie branżowych kontaktów z klientami na rynku,
  • Prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert,
  • Doradztwo w zakresie technicznych aspektów oferowanych produktów.

Wymagania:

  • Doświadczenie (min. 2 lata) w obszarach sprzedaży oraz obsługi klienta,
  • Wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie wyższe techniczne lub handlowe,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Zorientowanie na cele,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie motywacyjne, umowa o pracę +premia uzależniona od wyników sprzedaży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Narzędzia niezbędne do pracy na w/w stanowisku: samochód służbowy, telefon, laptop.

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi... się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting