Oferta wyróżniona

Przedstawiciel Handlowy

Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie

Cersanit S.A.

Opis stanowiska pracy

Zespół Przedstawicieli Handlowych w Grupie Cersanit zajmuje się kompleksową obsługą Partnerów Handlowych z branży płytek ceramicznych oraz wyposażenia łazienek na powierzonym obszarze. Do codziennych zadań Przedstawiciela należy budowanie długotrwałych relacji poprzez regularne wizyty Partnerów Biznesowych, promowanie produktów i dbanie o odpowiednią ich ekspozycję w Punktach Handlowych oraz realizacja planów sprzedaży na podległym terenie.

Wymagania

Co będzie należało do obowiązków pracownika?

  • Realizacja planów sprzedażowych i marżowych.
  • Zarządzanie siecią punktów sprzedaży detalicznej w podległym Regionie.
  • Budowanie długofalowych, pozytywnych relacji z Klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych w kanale tradycyjnym na wyznaczonym terenie.
  • Zarządzanie ekspozycją produktów w salonach podległych Klientów.
  • Monitorowanie bieżących działań konkurencji oraz aktualnych trendów wzorniczych.
  • Wdrażanie w punktach sprzedaży programów promocyjno-marketingowych.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w podległym regionie.
  • Uczestnictwo w lokalnych targach i wydarzeniach branżowych.

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego.
  • Wiedzy i umiejętności z zakresu technik sprzedaży i negocjacji.
  • Znajomości branży budowlanej/ wyposażenia łazienek.
  • Komunikatywności, dokładności, obowiązkowości.
  • Determinacji w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów.
  • Znajomości pakietu MS Office.
  • Prawa jazdy kat. B. oraz gotowości do pracy w terenie.

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Obsługa klienta , Praca Marketing / PR / Social Media