Team-Rol Sp. z o.o.
Team-Rol, polska Spółka należąca do grupy kapitałowej z branży nawozowej zajmuje się wdrażaniem nowatorskich rozwiązań w rolnictwie. W związku z rozwojem marki nawozowej opartej o chronioną światowym patentem technologią ogłasza rekrutację na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Jeżeli jesteś gotowy/a na:

  • Aktywną sprzedaż w terenie
    - nawozu o unikatowej formule i skutecznym działaniu
    - profesjonalnych usług badania gleby
    - systemów nawigacji firmy Trimble®
  • Wypracowywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Aktywne uczestnictwo w imprezach targowych

OCZEKUJEMY

Posiadasz predyspozycje:

  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • Systematyczności oraz konsekwencji w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętności nawiązywania trwałych relacji interpersonalnych
  • Prawo jazdy kat B
  • Wykształcenia min. średniego
    - mile widziane doświadczenie w branży rolniczej, w szczególności doświadczenia w sprzedaży

OFERUJEMY

Odpowiadają Ci nasze warunki:

  • Bardzo motywujący system wynagrodzeń w oparciu o część stałą i część prowizyjną
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Wsparcie marketingowe ułatwiające realizacje sprzedaży
  • Cykl szkoleń wdrożeniowych z zakresu oferowanych produktów oraz technik sprzedaży
  • Stałą pomoc ze strony pracowników firmy w realizacji zadań
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w innowacyjnej firmie oraz szybko rozwijającej się branży
  • Dostęp do nowoczesnych, unikatowych technologii precyzyjnego rolnictwa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.