Opis stanowiska pracy

Na tym stanowisku Twoim głównym zadaniem będzie realizacja założonego planu sprzedaży zwłaszcza poprzez:

- sprzedaż profesjonalnych narzędzi przede wszystkim do firm produkcyjnych i motoryzacyjnych;
- rozwijanie relacji z pozyskanymi klientami, prowadzących do zwiększania skali współpracy z nimi
- obsługę zapytań przychodzących;
- rozwój portfela klientów w poszczególnych segmentach branżowych;
- aktywną sprzedaż w kanale B2B;
- utrzymywanie założonej aktywności i standardu pracy na zajmowanym stanowisku;
- nadzór nad realizacją złożonych zamówień;
- prowadzenie spotkań handlowych i przygotowywanie prezentacji oraz ofert;
- rozwój i aktywną pracę nad bazą klientów w systemie CRM firmy;
- raportowanie według standardów firmy;
- jako Przedstawiciel Handlowy weźmiesz odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe oraz realizację celów rozwojowych wynikających ze strategii sprzedaży.

Wymagania

Przygotowaliśmy dla Ciebie wdrożenie na to stanowisko jednak abyś mógł być na nim skuteczny, musisz posiadać poniższe kompetencje:

- doświadczenie minimum 2 lata na stanowisku Przedstawiciel Handlowy, w sektorze B2B
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów/usług do firm produkcyjnych i motoryzacyjnych;
- mile widziane szkolenia sprzedażowe;
- szukamy osoby, która ma takie samo rozumienie czym jest samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;
- uczciwość, zaangażowanie i motywację do pracy;
- umiejętność planowania i efektywnej organizacji własnego czasu pracy;
- mile widziane wykształcenie techniczne;
- mile widziana znajomość języka angielskiego;
- znajomość pakietu Ms Office;
- prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

IM Narzędzia jest liderem na rynku sprzedaży profesjonalnych narzędzi. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie