Przedstawiciel Handlowy

Chorzów, śląskie

Volhartmetal

Opis stanowiska pracy

Firma Volhartmetal S.C. działająca w branży surowców wtórnych zatrudni

Przedstawiciela Handlowego.

Obowiązki:

  • Zarządzanie procesami zakupowymi
  • Samodzielne pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Budowanie długofalowych relacji z obecnymi i nowymi kontrahentami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Kontrola przyjmowanego towaru

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie o kierunku technicznym
  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Pracowitość
  • Uczciwość
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę

Firma Volhartmetal S.C. pojawiła się na polskim rynku w odpowiedzi na wysokie... zapotrzebowanie na metale strategiczne. Podstawowe działania naszej firmy oparte są na pozyskiwaniu złomu węglików spiekanych, stali szybkotnącej (hss) oraz metali rzadkich. Posiadamy stosowne zezwolenia na zbieranie, magazynowanie oraz transport złomu. Dzięki przenośnym analizatorom XRF umożliwiającym identyfikację oraz analizę składu stopowego jesteśmy w stanie natychmiast określić rodzaj oraz wartość materiału. Już dziś możemy poszczycić się współpracą ze znaczącymi firmami z sektora przemysłowego działającymi na terenie całej Europy. Profesjonalne podejście w relacjach z kontrahentami, atrakcyjne ceny oraz warunki transakcyjne nieustannie poszerzają możliwości naszego dynamicznego rozwoju.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Obsługa klienta