Przedstawiciel Handlowy

COLOP Polska sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Colop Polska Sp. z o. o. - renomowana firma handlowa z 25-letnią tradycją z siedzibą w Bytomiu, lider w branży biurowo-szkolnej, posiadająca certyfikat TUV ISO 9001:2008, nagrodzona licznymi prestiżowymi nagrodami, poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

Rolą Przedstawiciela Handlowego, po odbyciu wszechstronnego szkolenia, będzie: utrzymywanie doskonałych relacji z dotychczasowymi Klientami w rejonie, pozyskiwanie nowych odbiorców, sprzedaż towarów będących w ofercie handlowej spółki Klientom na wyznaczonym terenie Polski.

Wymagania:

doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego - minimum 4 lata (warunek konieczny), prawo jazdy kategorii B, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność i zaangażowanie, niekaralność, dobre referencje z poprzednich zakładów pracy. Znajomość branży artykułów biurowych oraz języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Cechy charakteru:

komunikatywność, wytrwałość, inteligencja, kreatywność, dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

stabilną, ciekawą pracę w nowoczesnej firmie, pełny etat (pensja plus premia uzależniona od wyników pracy), narzędzia niezbędne w pracy handlowca, szkolenia stale podnoszące kwalifikacje zawodowe, nowoczesny system motywacji.

Prezentacja firmy

Colop Polska Sp. z o. o. - renomowana firma handlowa z 25-letnią tradycj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie