Opis stanowiska pracy

Sprzedaż specjalistycznych zabudów samochodowych oraz przyczep specjalnych
(głównie Food Truck, i przyczep gastronomicznych)
Pozyskiwanie klientów oraz budowanie długofalowej relacji z nowymi oraz dotychczasowymi klientami
Organizowanie i prowadzenie prezentacji handlowych w celu budowania marki
firmy (również obecność na targach branżowych)
Prezentowanie ofert handlowych
Prowadzenie negocjacji z Klientami
Wizyty handlowe u Klientów

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Szkolenia handlowe i produktowe
Telefon służbowy, oraz komputer
Wynagrodzenie adekwatne do
posiadanych kwalifikacji i wkładu pracy
Wsparcie ze strony kadry
zarządzającej

Wymagania

Wykształcenie min. średnie - preferowane techniczne
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży samochodów lub zabudów samochodowych.
Wysoka kultura osobista
Mile widziane doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów
Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne
Zorientowanie na wyniki oraz konsekwencja w działaniu
Umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem
Znajomość obsługi komputera
Dyspozycyjność związana z wyjazdami do klientów
Prawo jazdy kat. B
Dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się produkcją przyczep specjalistycznych ze s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi