Opis stanowiska pracy

Jesteśmy drukarnią etykiet samoprzylepnych działającą na rynku od ponad dwudziestu lat. Wyróżnia nas wysoka jakość usług, nowoczesne technologie, wysoki poziom obsługi klienta oraz stabilne relacje z naszymi klientami. Jeśli to dla Ciebie tak samo ważne jak dla nas, to zapraszamy Cię do aplikowania na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Jeśli jesteś osobą:

  • Otwartą, łatwo nawiązującą kontakty z ludźmi, umiejącą budować dobre i trwałe relacje;
  • Lubiącą sprzedaż i obsługę klientów oraz potrafiącą pracować z klientami na zasadach partnerskich;
  • Nastawioną na realizację celów;
  • Posiadającą doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku handlowym, z umiejętnością aktywnego pozyskiwania klientów;
  • Z czynnym prawem jazdy kat. B.

… to możemy zaoferować Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz atrakcyjnego, przejrzystego systemu premiowego;
  • Rozbudowane szkolenie wprowadzające;
  • Niezbędne narzędzia pracy takie jak samochód służbowy, laptop, telefon, internet;
  • Wpływ na rozkład Twojego harmonogramu pracy;
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Jeśli to Ciebie zatrudnimy będziesz odpowiedzialny/a za rozwój sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji z dotychczasowymi partnerami biznesowymi. Do Twoich obowiązków będzie należeć obsługę naszych klientów na najwyższym poziomie, od momentu przyjęcia zlecenia aż do jego realizacji.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o wysłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Drukarnia KDS łączy 20-letnie doświadczenie w produkcji etykiet samoprzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting