Oferta wyróżniona

Przedstawiciel Handlowy

Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

STALER Towarzystwo Gospodarcze

Opis stanowiska pracy

(siedziba pracodawcy Toruń, ul. Leszczynowa 55)

Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego (Bydgoszcz i okolice)
  • Prezentowanie oferty handlowej potencjalnym klientom
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • Monitorowanie terminów płatności
  • Planowanie i raportowanie podejmowanych działań
  • Analiza rynku i konkurencji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane)
  • Znajomość branży stalowej lub budowlanej
  • Umiejętności komunikacji, prezentacji i negocjacji
  • Samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B czynne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego w stabilnej firmie o wieloletnim doświadczeniu w branży technicznej z perspektywą awansu w strukturach Firmy
  • Wynagrodzenie stałe i motywacyjny system prowizyjny
  • Pakiet szkoleń produktowych
  • Niezbędne narzędzia pracy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, zapewniamy poufność danych.

STALER jest firmą posiadającą 30-letnie doświadczenie we współpracy z największymi... firmami budowlanymi i produkcyjnymi wykorzystującymi stal czarną.

Od początku istnienia firmy jej priorytetem jest rzetelność obsługi klienta. Każde zlecenie wykonywane jest ze szczegółową starannością oraz kontrolowane pod względem jakościowym i ilościowym. Wysoki poziom techniczny wykonania oraz niezawodność działania pozwalają nam cieszyć się dobrą opinią i zadowoleniem Klientów.

Naszym celem jest konsekwentne zwiększanie rynkowej wartości firmy poprzez innowacyjność i dynamiczny rozwój.

Od wielu lat STALER jest członkiem-współzałożycielem Polskiej Unii Dystrybutorów Stali. STALER jest rzetelnym partnerem w biznesie. Firma posiada szereg referencji od największych firm wykonawczych i produkcyjnych w Polsce. Wielokrotnie uzyskiwaliśmy nagrody, wyróżnienia, tytuły, których otrzymanie wiązało się z uzyskaniem pozytywnych ocen wywiadowni gospodarczych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting