Opis stanowiska pracy

  • obsługa klientów firmy;
  • nadzorowanie akcji promocyjnych i realizacji planów sprzedaży;
  • monitorowanie lokalnego rynku;
  • dbanie o utrzymanie standardów merchandisingowych;
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów;
  • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG;
  • znajomość rynku handlu detalicznego oraz sieci lokalnych w regionie;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • wysokie kompetencje sprzedażowe;
  • łatwość w nawiązywaniu relacji;
  • wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością;
  • wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie;
  • wynagrodzenie uzupełnione o premię przyznawaną za realizację celów sprzedażowych;
  • narzędzia pracy – samochód, tablet, telefon służbowy;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

Prezentacja firmy

IGLOOPOL to producent lodów, mrożonych warzy i owoców, deserów i garmaże... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta