PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

BUDMAT

Bydgoszcz, Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:

  • Profesjonalna obsługa klienta w zakresie działań sprzedażowych
  • Świadczenie usług doradztwa w zakresie oferowanych towarów
  • Realizacja polityki sprzedażowej zgodnej z przyjętą strategią
  • Efektywne wykonywanie zadań handlowych
  • Kompleksowa obsługa istniejącej sieci sprzedażowej oraz jej rozwijanie poprzez pozyskiwanie nowych klientów
  • Współtworzenie strategii rozwoju sprzedaży produktów i usług
  • Prowadzenie analizy potrzeb rynku, cen i działalności konkurencji
  • Odpowiedzialność za realizację działań marketingowo-promocyjnych
  • Prowadzenie windykacji i analiza bieżących stanów zobowiązań i należności

Wymagania na stanowisku:

  • Znajomość zagadnień rynku budowlanego i stalowego
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Odpowiedzialność, inicjatywa i umiejętność myślenia analitycznego
  • Wysoka motywacja i nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Umiejętność organizacji pracy własnej jak i w zespole
  • Prawo jazdy kat. B oraz pozytywny stosunek do pracy w terenie

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku branży budowlanej
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne warunki pracy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz rozwój zawodowy

Prezentacja firmy

Producent pokryć dachowych i profili okiennych, profili do suchej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Budownictwo / Praca na budowie