ManpowerGroup Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Bolesławiec

Zadania :

  • Aktywne poszukiwanie, pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad powierzoną bazą,
  • Realizacja planów sprzedażowych w kanale B2B
  • Odpowiedzialność na sprzedaż produktów oferowanych przez firmę oraz kontrola płatności dokonywanych przez klienta,
  • Współpraca z handlowcami stacjonarnymi w celu realizacji planów sprzedażowych,
  • Organizacja szkoleń dla klientów firmy,
  • Stały kontakt z przedstawicielami dostawców, pozyskiwanie informacji o inwestycjach oraz dodatkowych warunkach na zakup produktów pod daną inwestycję.

Wymagania :

  • Doświadczenie w sprzedaży jako przedstawiciel handlowy (mile widziana branża techniczna)
  • Umiejętność zbadania potrzeb klienta, prezentacji produktów oraz wdrażanie nowych projektów handlowych
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej
  • Zorientowanie na cel (realizacja indywidualnych planów sprzedażowych)
  • Wykształcenie średnie mile widziane budowlane/ instalacyjne
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Samochód służbowy (również do celów prywatnych) , laptop, smartfon
  • Możliwość brania udziału w szkoleniach handlowych
  • Multisport, ubezpieczenie zdrowotne PZU

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials