Opis stanowiska pracy

branża: maszyny i urządzenia do przemysłu piekarniczego i cukierniczego

miejsce pracy: głównie woj. mazowieckie, woj. warmińsko-mazurskie, woj. podlaskie oraz cała Polska

Opis stanowiska:

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;
  • zapewnienie wysokiego poziomu doradztwa technicznego i sprzedaż produktów firmy;
  • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów biznesowych oraz opieka nad istniejącymi klientami;
  • prezentacja klientom rozwiązań z oferty firmy;
  • przygotowywanie ofert handlowych;
  • aktywny udział w targach branżowych;
  • udział w tworzeniu i rozwoju oferty handlowej firmy;
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku;

Wymagania:

  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • nastawienie na realizację celu;
  • wysokie zdolności interpersonalne i handlowe;
  • mile widziane doświadczenie w branży piekarniczo-cukierniczej;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • niezbędne narzędzia pracy ( samochód służbowy, laptop, telefon itp. );
  • atrakcyjne wynagrodzenie;

Prezentacja firmy

Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze od kilkunastu lat wyznacza tre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa