PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Resibo

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO OBOWIĄZKÓW?

  • współpraca z klientami detalicznymi oraz sieciowymi
  • dystrybucja produktów na podległym rynku
  • obsługa dotychczasowych klientów i pozyskiwanie nowych
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • organizowanie i prowadzenie działań promocyjnych w oparciu o standardy firmy
  • dbałość o ekspozycję produktów oraz wizerunek firmy w regionie

CO OFERUJEMY?

  • pracę w wyjątkowo ciekawym zespole pasjonatów
  • dobrą atmosferę w pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia (umowa o pracę oraz premia od osiąganych efektów)
  • możliwość rozwoju osobistego (szkolenia)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wyjazdy integracyjne
  • regularną dostawę najlepszych kosmetyków

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • minimum 1-2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży FMCG
  • samodyscypliny oraz ukierunkowania na realizację celów
  • znajomości rynku detalicznego oraz doświadczenia we współpracy z sieciami lokalnymi
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów
  • wysokiej kultury osobistej
  • wykształcenia min. średniego
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności organizacji czasu pracy
  • doświadczenie w branży kosmetycznej będzie bardzo dużym atutem

Prezentacja firmy

Resibo to polska marka kosmetyków naturalnych produkująca ekologiczne, z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi