Przedstawiciel Handlowy

MEDEN Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów i obsługa dotychczasowych,
  • planowanie działań i realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • nawiązywanie i utrzymanie długotrwałych realacji z Klientami,
  • prezentacje oferowanych produktów w środowisku medycznym,
  • raportowanie i dokumentowanie działań sprzedażowych i promocyjnych,
  • udział w branżowych sympozjach i konferencjach medycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub techniczne medyczne,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela w branży medycznej,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji oraz umiejętność rozumienia zagadnień technicznych,
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji biznesowych,
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomość MS Office,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • umowę na działolność gospodarczą,
  • stałew wynagrodzenie plus atrakcyjny system prowizyjny,
  • szkolenia branżowe,
  • elastyczny czas pracy,
  • profesjonalną opiekę i pomoc w zakresie technicznej i administracyjno-prawnej obługi klienta,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MEDEN Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Prezentacja firmy

Firma MEDEN Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich dostawców spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting