Przedstawiciel handlowy

Slet-Serwis s.c.

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Sprzedaż elektronarzędzi, maszyn budowlanych, kompresorów, agregatów prądotwórczych i spawalniczych, myjek ciśnieniowych, nagrzewnic powietrza, odśnieżarek.
  • Utrzymywanie relacji handlowych z klientami z własnego obszaru działania oraz pozyskiwanie nowych klientów zgodnie ze strategią firmy,
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Tworzenie bazy klientów
  • Raportowanie wyników pracy
  • Udział w realizowanych przez dział handlowy akcjach marketingowych

Wymagania

Wymagania:

  • niezbędne min. 3-letnie doświadczenie handlowe, produkcyjne lub serwisowe w branży narzędziowej – warunek konieczny
  • wykształcenie min. średnie o profilu technicznym,
  • silna motywacja do pracy, konsekwencja w realizacji celów,
  • dobra organizacja czasu pracy, kreatywność.

Oferujemy:

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Prezentacja firmy

SLET-SERWIS S. C. T. KACZER & M. KUBICA powstała w dniu 30.10.200... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi