IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • współpraca z sieciami handlowymi takimi jak np. Super-Pharm, Rossmann, Hebe, Biedronka
  • pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi Klientami
  • prowadzenie negocjacji, przygotowywanie umów
  • analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
  • monitorowanie działań konkurencji
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samochód służbowy do użytku prywatnego
  • możliwość pracy w firmie o mocnej pozycji na rynku

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku KAM w branży kosmetycznej
  • doświadczenie w pracy na rynku nowoczesnym - współpraca z sieciami handlowymi
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski
  • dobra organizacja pracy własnej
  • systematyczność, proaktywność w działaniu, orientacja na wynik i osiąganie celów biznesowych
  • czynne prawo jazdy kat. B

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.