Opis stanowiska pracy

Dystrybucja Katolicka Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego do obsługi klientów biznesowych.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za regularne odwiedzanie współpracujących z Dystrybucją Katolicką klientów z rynku religijnego takich jak: hurtownie, księgarnie, sklepy z dewocjonaliami itp. oraz ich obsługę zgodnie z wypracowanymi standardami firmy.
Zapewniamy samochód oraz sprzęt niezbędny do wykonywania pracy.
Na początku pracy zapewniamy również szkolenie wdrożeniowe oraz płynne przekazanie portfela klientów do obsługi.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kierunkowe
- czynne prawo jazdy kat. B
- minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu samochodu
- wysoki poziom kultury osobistej
- łatwość nawiązywania bezpośredniego kontaktu z ludźmi
- sumienność
- dobra organizacja pracy
- dokładność i rzetelność w wywiązywaniu się z obowiązków zawodowych
- gotowość do podjęcia pracy w terenie
- doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego
- mile widziane znajomość szeroko pojętego rynku religijnego i/lub kościelnego

Prezentacja firmy

Wydawca filmów katolickich oraz największa w Polsce hurtownia filmów rel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi