Przedstawiciel handlowy w sektorze poligraficznym

Trenkwalder

Województwo pomorskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Województwo pomorskie, warmińsko-mazurskie
Obowiązki:
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy,
  • aktywna sprzedaż produktów sektora poligraficznego,
  • prezentacja oferty produktowej firmy,
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych i projektowych,
  • sporządzanie raportów, analiz dotyczących wyników sprzedaży,
  • monitorowanie oferty produktowej i działań konkurencji,
  • monitorowanie i dbanie o spływ należności,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym (preferowane doświadczenie w branży poligraficznej, biurowej),
  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z drukarniami i punktami poligraficznymi,
  • doświadczenie w sprzedaży papierów, kartonów i folii będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji,
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • silna motywacja i nastawienie na realizację celów,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przejrzysty system prowizyjny,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej),
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dostęp do szkoleń technicznych i handlowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • miejsce pracy: województwo pomorskie i zachodnia część województwa warmińsko-mazurskiego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.