Przedstawiciel Handlowy w branży utrzymania czystości

Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Płock, Siedlce, Radom, Ostrów Mazowiecka, Ciechanów, Sochaczew, mazowieckie

LeasingTeam Professional Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0031060

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż usług (branża maszyn czyszczących)
  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych;
  • Budowanie i rozwój relacji z klientami na terenie województwa mazowieckiego;
  • Przygotowywanie kalkulacji i oferty dla klienta;
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży;
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych;
  • Raportowanie.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe;
  • Min 2 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży B2B;
  • Doświadczenie we współpracy z klientami z segmentu Facility Services/Horeca/branża sprzątająca;
  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem;
  • Motywacja do działania, entuzjazm, nastawienie na wynik;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i komunikatywność,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełen etat;
  • Praca zdalna;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Samochód służbowy;
  • Premie kwartalne uzależnione od sprzedaży;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej;

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi