LeasingTeam Professional Sp. z o.o.
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy w branży utrzymania czystości

Miejsce pracy: Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Płock, Siedlce, Radom, Ostrów Mazowiecka, Ciechanów, Sochaczew

Nr ref.: 0031060

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż usług (branża maszyn czyszczących)
  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych;
  • Budowanie i rozwój relacji z klientami na terenie województwa mazowieckiego;
  • Przygotowywanie kalkulacji i oferty dla klienta;
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży;
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych;
  • Raportowanie.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe;
  • Min 2 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży B2B;
  • Doświadczenie we współpracy z klientami z segmentu Facility Services/Horeca/branża sprzątająca;
  • Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem;
  • Motywacja do działania, entuzjazm, nastawienie na wynik;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i komunikatywność,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełen etat;
  • Praca zdalna;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Samochód służbowy;
  • Premie kwartalne uzależnione od sprzedaży;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej;

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570