Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

• Zarządzanie relacjami i zapewnianie bliskiej współpracy z klientami, aby zmaksymalizować adopcję i sprzedaż,
• Praca w terenie w całym regionie,
• Konsekwentna realizacja celów sprzedaży i zysku w ramach ustalonych budżetów wydatków,
• Identyfikacja potencjału wzrostu w swoim regionie,
• Przygotowywanie strategii biznesowych dla istniejących i potencjalnych kontrahentów,
• Analiza sprzedaży i przygotowanie danych.

Wymagania:

• Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży i obsłudze klienta,
• Znajomość języka: biegła znajomość języka angielskiego (hiszpański będzie dodatkowym atutem),
• Możliwość podróżowania w kraju i za granicą, w razie potrzeby możliwość elastycznej zmiany planów,
• Osobowość sprzedawcy z nastawieniem na cel,
• Podstawowa wiedza na temat sektora pomocniczego rolnika, w tym. substraty i problematyka związana z torfem,
• Wykształcenie wyższe min. licencjat

Korzyści:

• Atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy,
• Praca w środowisku międzynarodowym,
• Umowa na 1 rok (z możliwością przedłużenia),
• Niezbędne narzędzie do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
• Praca w trybie zdalnym (domowego biura)

Numer referencyjny: EW/3/12/PH/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.