Przedstawiciel Handlowy w branży przemysłowej - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, oferującego maszyny i urządzenia dedykowane do przemysłu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy w branży przemysłowejMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji handlowych.
  • Kompleksowe prowadzenie projektów – diagnoza potrzeb Klientów, dobór odpowiednich urządzeń, tworzenie ofert, negocjacje handlowe, współpraca z serwisem technicznym przy realizacji projektów i wdrożeniach usług.
  • Utrzymywanie trwałych relacji i budowanie wizerunku firmy dzięki wysokim standardom obsługi Klientów.
  • Raportowanie aktywności i wyników pracy w systemie CRM.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży środków trwałych dla firm, potwierdzone sukcesami (doświadczenie w branży technicznej będzie dodatkowym atutem).
  • Doświadczenie w pracy z firmami produkcyjnymi.
  • Doświadczenie we współpracy z dużymi klientami.
  • Zmysł techniczny i umiejętność rozpoznania potrzeb Klientów.
  • Doświadczenie w finalizacji projektów – negocjowaniu zapisów umów.
  • Samodzielność i świetna organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Ciekawe i stabilne zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń.
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód).
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.