Przedstawiciel Handlowy w branży IT

WMK Invest Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: WMK Invest Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Na rynku e-commerce działamy od kilku lat, a od kilku miesięcy w realizujemy projekty pod nowym “szyldem”. Mamy na swoim koncie kilkadziesiąc zakończonych projektów i kilkanaście w trakcie realizacji. Głowna siedziba firmy mieści się w Wielkiej Brytanii i właśnie na angielskim oraz ogólnoświatowym rynku działamy.

W chwili obecnej do swoich szeregów poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Do osoby na tym stanowisku, należeć będą:

  • bieżąca współpraca i opieka nad Klientami na wszystkich etapach sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • prowadzenie negocjacji,
  • raportowanie

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży,
  • dobra znajomość języka angielskiego ( warunek konieczny),
  • znajomość produktów Google Apps,
  • silna motywacja oraz nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • umiejętności identyfikowania potrzeb Klienta i budowania dobrych relacji.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku ( branża IT),
  • wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • pracę w zgranym i młodym zespole,
  • pakiet medyczny,
  • zakres zadań pozwalający na stały rozwój.