Przedstawiciel Handlowy w branży IT

Open-E Poland

Bytom, śląskie

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Open-E Poland Sp. z o.o.
Open-E jest uznanym producentem innowacyjnych rozwiązań z zakresu oprogramowania do zarządzania pamięcią masową opartego na protokołach sieciowych. Open-E JovianDSS, Open-E DSS V7 i bezpłatny Open-E DSS V7 SOHO to niezawodne, wielokrotnie nagradzane aplikacje pamięci masowej, które zapewniają doskonałą zgodność ze standardami branżowymi oraz są najłatwiejsze w obsłudze i zarządzaniu. Dodatkowo są jednymi z najbardziej stabilnych rozwiązań na rynku i niekwestionowanymi liderami w zakresie przystępności cenowej.

Produkty Open-E są powszechnie uznane na rynku, czego dowodem jest już ponad 30 000 instalacji na całym świecie, jak również liczne nagrody branżowe. Dzięki swojej reputacji, doświadczeniu i niezawodności biznesowej Open-E jest partnerem technologicznym wiodących firm w branży IT.

Obowiązki:

  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi oraz przyszłymi klientami firmy drogą elektroniczną i telefoniczną;
  • opieka nad podległym regionem sprzedaży;
  • współpraca z międzynarodowym zespołem sił sprzedaży oraz inżynierami IT w procesie dystrybucji produktów firmy;
  • monitorowanie branżowych trendów oraz nowinek technicznych;
  • przygotowywanie ofert handlowych.

Mile widziane:

  • znajomość specyfiki pracy w oparciu o CRM;
  • znajomość branży oprogramowania komputerowego i technologii informatycznych, w szczególności data storage.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie, umożliwiająca swobodny kontakt z zagranicznymi klientami;
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane w branży technicznej/IT;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;
  • orientacja na cel i konsekwencja w działaniu;
  • wysoko rozwinięta orientacja na klienta wewnętrznego i zewnętrznego;
  • pozytywne podejście do codziennych obowiązków, dynamicznej pracy i zdobywania wiedzy.

Nasza oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w branży IT/rozwoju oprogramowania do zarządzania serwerami pamięci masowych/storage;
  • swobodna atmosfera pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy i pomysłów;
  • szkolenia produktowe;
  • pakiet socjalny: Medicover, Axa NNW, karta FitSport;
  • dofinansowane lekcje języka angielskiego;
  • dogodna lokalizacja w obrębie dużych węzłów komunikacyjnych (m.in. DTŚ, Autostrada A1);
  • swobodny dostęp do zasobów firmowej kuchni (m.in. nieograniczona kawa i herbata w wielu odmianach :)) oraz bezpłatnych miejsc parkingowych;
  • dostęp do wewnętrznej biblioteczki z prasą i literaturą fachową oraz realny wpływ na jej zawartość.

Daj nam się poznać i prześlij CV w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie (CV po angielsku) poprzez przycisk znajdujący się
po prawej stronie ogłoszenia.
Dołącz do nas: Open-E Poland Open-E Poland Open-E Poland Open-E Poland Open-E Poland Open-E Poland