Przedstawiciel Handlowy w branży HORECA

Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo „SAVPOL” Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością S.K lider w dystrybucji surowców i urządzeń dla sektora piekarniczo-cukierniczego, lodziarskiego i gastronomicznego w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Doradca Handlowy w branży HORECA

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów z branży gastronomicznej
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Rozwijanie podległego rynku oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Dbałość o utrzymanie pozytywnych relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami
  • Zapewnienie wysokich standardów jakościowych w obsłudze klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym min. 2 lata
  • Mile widziane doświadczenie w kanale B2B
  • Znajomość branży gastronomicznej
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Zaangażowanie, elastyczność i kreatywność w działaniu
  • Zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B

Proponujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Sukcesy płynące z satysfakcjonującej pracy
  • Motywujące wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Miłą atmosferę w młodym zespole
  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji
  • Elastyczną formę zatrudnienia
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy i komputer

Prezentacja firmy

Działamy na rynku od 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz zd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi