PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY w branży edukacyjnej

Taktik Wydawnictwo Sp. z o.o.

całe województwo, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • prezentacja i sprzedaż oferty wydawnictwa w szkołach i przedszkolach
  • obsługa klientów na powierzonym terenie i budowanie długofalowych relacji
  • wspieranie działań marketingowych (np. udział w targach)

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży edukacyjnej)
  • samodzielność w działaniu i doskonała organizacja pracy
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • chęć do kształtowania i podnoszenia poziomu systemu oświatowego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (ew. własną działalność gospodarczą)
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo przez cały rok (także w wakacje)
  • niezbędne narzędzie pracy w tym samochód służbowy (także do użytku prywatnego)
  • kompleksowe szkolenie wdrażające do pracy w firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • możliwość kształtowania rozwoju firmy

Prezentacja firmy

Wydawnictwo TAKTIK Sp. z o. o. jest częścią grupy wydawniczej TAK... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi