Przedstawiciel handlowy w branży budowlanej

Sedulus Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad istniejącymi
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • analiza rynku i monitorowanie potrzeb klientów
  • podejmowanie inicjatyw zwiększających efektywność działań sprzedażowych

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny)
  • mile widzane doświadczenie na w/w stanowsiku, ale niewymagane (firma zapewnia szkolenia)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • prawo jazdy kat. B
  • systematyczność i wysoki stopień zorganizowania

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i prowizyjne w zależności od osiąganych rezultatów sięgająca nawet 15000 zł miesięcznie
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży budownictwa sieci teletechnicznej bądź energetycznej a także przewiertów sterowanych
  • forma zatrudnienia – umowa zlecenie na pierwsze 2 miesiace później umowa o prace bądź działalność gospodardacza
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy