Przedstawiciel Handlowy – usługi rekrutacyjne

Jobs Plus HR Sp. z o.o

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ i w tym procesie rekrutacyjnym wspieramy agencję pracy tymczasowej, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników ze Wschodu (Ukraina, Białoruś, Gruzja, Mołdawia, Rosja i Azerbejdżan) i legalizacją ich zatrudnienia w Polsce.

Firma przyjmie w swoje szeregi Przedstawiciela Handlowego, który przyczyni się do poszerzenia bazy Klientów oraz nawiąże z nimi długotrwałe relacje.

Lokalizacja: Szczecin

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

• aktywne pozyskiwanie klientów (usługi leasingu pracowniczego i pracy tymczasowej) z różnych lokalizacji w Polsce

• negocjowanie warunków współpracy z klientami

• przygotowywanie prezentacji oraz ofert handlowych

• analiza rynku i monitorowanie działań konkurencji

• dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

Sprawdzisz się na tym stanowisku, jeśli posiadasz:

• 3 lata doświadczenia w sprzedaży usług

• znajomość branży HR (praca tymczasowa, leasing pracowniczy) – będzie dodatkowym atutem

• nastawienie na realizację celów i planów sprzedażowych

• samodzielność i dobrą organizację własnej pracy

• czynne prawo jazdy kat. B

• znajomość j. angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat - umowa bezpośrednio z Pracodawcą

• pracę w siedzibie firmy w Szczecinie + wyjazdy do klientów

• system wynagrodzenia: podstawa + prowizja zależna od efektów

• niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, Ipad

Brzmi ciekawie? Prześlij swoją aplikację i daj nam się poznać.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi