Przedstawiciel Handlowy (usługi porządkowe)

eClear Serwis sprzątający

02-747 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

eClear Serwis sprzątający to firma oferująca kompleksowe usługi porządkowe dla firm i instytucji. W związku z rozwojem działalności poszukujemy doświadczonego Przedstawiciela Handlowego.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
-Pozyskiwanie Klientów z sektora biznesowego
-Inicjowanie działań w zakresie nawiązania, utrzymania i rozwoju kontaktów handlowych w ramach sprzedaży usług porządkowych
-Przygotowywanie i negocjacje ofert handlowych i umów
-Realizowanie planów sprzedażowych

Oferujemy:
-Wynagrodzenie podstawowe + prowizja
-Elastyczne warunki zatrudnienia
-Narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

Wymagania

-Mile widziane doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów w branży usług porządkowych
-Znajomość technik sprzedażowych, negocjacji
-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
-Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych
-Samodzielność
-Prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijającą się warszawska firma sprzatajaca.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi