Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2017.

Przedstawiciel Handlowy - Samochody Ciężarowe

Kutno, Rzgów, łódzkie

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Automotive poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Wymagania

Zadania / obowiązki:

  • Sprzedaż samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych;
  • Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami;
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów;
  • Negocjowanie warunków i zakresu współpracy z klientami;
  • Podróże służbowe do kontrahentów na terenie woj. kujawsko-pomorskiego.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Motywacja do pracy w branży Automotive;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Orientacja na Klienta;
  • Gotowość do pracy mobilnej w obrębie woj. kujawsko-pomorskie;
  • Doświadczenie w sprzedaży;
  • Czynne prawo jazdy kat B.;

Firma oferuje:

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Umowę o pracę;
  • Samochód służbowy;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Pracę w miłej i przyjemnej atmosferze;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

IDES Consultants Polska jest firmą doradczą z międzynarodowymi doświadczeniami,... skutecznie działającą na rynku polskim od 1996 roku. Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008. Jesteśmy Członkiem - Założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz laureatem Złotego Certyfikatu Przedsiębiorstwo Fair Play. Celem naszego działania jest efektywna współpraca z firmami ukierunkowana na osiąganie sukcesu poprzez dobór wykwalifikowanego personelu, jego dalszy rozwój i wzbogacanie umiejętności zawodowych. W swoich działaniach opieramy się na wieloletnich doświadczeniach międzynarodowych oraz o wypracowane i sprawdzone metody działania w Polsce. Skutecznie rozwiązujemy problemy, niezależnie od wielkości firmy czy też branży, w jakiej ona działa. Skutecznie realizujemy projekty z zakresu rekrutacji, szkoleń, oceny okresowej pracowników, opisów i wartościowania stanowisk pracy, systemów wynagrodzeń, bilansów kompetencji, development center, assessment center. Metody stosowane przez IDES poparte są wieloletnią praktyką i szeroką wiedzą z zakresu doradztwa. Firma IDES zawsze dopasowuje swoje metody do specyfiki i do potrzeb przedsiębiorstwa, ponieważ tylko wtedy przynosi to doskonałe rezultaty i pozwala nam używać Państwa sukcesu jako naszych referencji.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta