Przedstawiciel handlowy ( rynek wykończeniowy )

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla Klienta miedzynarodowego producenta wykładzin, paneli, podłóg poszukujemy Przedstawiciela handlowego.

Zakres obowiązków:

  • Realizację planów sprzedaży i polityki promocyjnej firmy w punktach sprzedaży w kanale detalicznym - odpowiedzialność za wynik sprzedaży w danym regionie
  • Identyfikacja i pozyskiwanie nowych Klientów
  • Realizacja celów biznesowych poprzez skuteczne planowanie i podejmowanie działań sprzedażowych.
  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję w punktach handlowych
  • Bieżące raportowanie wyników oraz regularna praca z systemem CRM
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów
  • Praca na podległym regionie woj mazowieckie i cześć podlaskiego

Wymagania:

  • Min 2 lata doświadczenia na stanowisku handlowym w branży budowlano- wykończeniowej
  • Doświadczenie w sprzedaży, negocjacjach, bezpośrednim kontakcie z klientem
  • Orientacja na wynik sprzedaży
  • Mobilność, gotowość do dużej ilości wyjazdów
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Konsekwencja w działaniu, dobre planowanie i organizacja
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w młodym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o prace
  • Samochód służbowy, telefon, laptop , lekcje języka angielskiego
  • Pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwości rozwoju

Devire Devire Devire Devire