Przedstawiciel handlowy regionu kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie

POZNAŃ, wielkopolskie

Fachowiec - F.H.W.

Opis stanowiska pracy

Przedstawiciel handlowy, opiekun klienta na region śląskie,małopolskie.

Zakres obowiązków:
• promocja i sprzedaż produktów naszej firmy
• kreowanie wizerunku firmy
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• aktywna sprzedaż produktów (spawalniczo-pneumatycznych)
• obsługa klientów firmy w zakresie sprzedaży

Oferujemy:
* bardzo wysokie zarobki
* samochód służbowy,laptop,telefon
* ciekawą pracę w dynamicznym zespole
* atrakcyjny system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
* możliwość rozwoju osobistego (docelowo kierownik regionu)

Wymagania

Wykształcenie: średnie techniczne
Prawo jazdy: kat. B
Umiejętność sprzedaży i komunikacji z klientem.
Zacięcie do nauki, techniki i technologii.
Zaangażowanie, kreatywność ,dokładność ,staranność ,sumienność ,uprzejmość w wykonywaniu codziennych obowiązków.
Łatwość nawiązywania kontaktów z klientem.
Podstawowa znajomość dokumentów: fv ,pz ,wz ,etc.
Podstawowa obsługa pakietu MS Office: Word ,Excel.
Podstawowa znajomość języka angielskiego.
Przyjazd na rozmowę kwalifikacyjną do miasta Poznań.

Firma "Fachowiec" powstała w 1991 roku w Poznaniu jako specjalistyczna... hurtownia spawalniczo-pneumatyczna i w tych dwóch dziedzinach specjalizuje się do dzisiaj. Obecnie jest to największe przedsiębiorstwo o takim profilu na terenie wielkopolski.
Nasza firma zajęła w rejonie pozycje lidera w wyposażaniu w urządzenia spawalniczo pneumatyczne małych i średnich zakładów rzemieślniczych różnych branż.
Jednocześnie prowadzimy import i eksport wielu artykułów pneumatycznych w ilościach , które plasują nas w czołówce importerów liczących się na rynku krajowym i w międzynarodowej współpracy. W programie zaopatrzenia polskiego rynku wprowadzamy sprawdzone produkty najwyższej jakości eliminując towary o słabych normatywach i parametrach dbając aby marka fachowiec znaczyła godny zaufania.
Nasze motto "doskonała jakość najniższa cena to niepodważalne atuty przedsiębiorstwa. Firma fachowiec zaznacza swoja obecność w świecie biorąc udziale w międzynarodowych targach w koloni Frankfurcie Kijowie i Polsce.
Pragniemy by nasi klienci praktycznie z dnia na dzień mogli wybierać w najnowszych na świecie rozwiązaniach technologicznych i produktach. Dbamy o zabezpieczenie ciągłości dostaw, sprawnej dystrybucji. Jednocześnie w naszej firmie do Państwa dyspozycji stale pozostaje 16 osobowa załoga.
Najlepszą rekomendacją dla naszej firmy i jej produktów jest ciągła współpraca z gronem najlepszych i największych odbiorców krajowych oraz przodujących hurtowni wschodnich rynków.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2013
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
bezterminowo
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
3.500,00 zł - 100.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi