Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/09/2018.

Przedstawiciel Handlowy

Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Końskie, Busko-Zdrój, świętokrzyskie

Solaris Oze

Opis stanowiska pracy

Solaris Oze-Lider Regionu w dziedzinie Nowych Technologii

Zajmujemy się sprzedażą i montażem paneli fotowoltaicznych, a także pozyskiwaniem dotacji na fotowoltaikę, co ma na celu uzyskiwanie realnych i długoterminowych oszczędności na energii elektrycznej. Świadczymy usługę kompleksową – projekt, finansowanie, montaż, obsługa formalności w energetyce oraz serwisowanie.

Region pracy Przedstawiciela Handlowego/Przedstawicielki Handlowej:

województwo świętokrzyskie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Aktywną sprzedaż w terenie
  • Wypracowywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Obsługę pozyskanych kontraktów

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • doświadczenie zawodowe w branży oze lub energetycznej
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i sprzedażowe
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w branży fotowoltaicznej
  • własna baza kontaktów
  • własny środek transportu

Zapewniamy naszym Partnerom:

  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Wsparcie marketingowe ułatwiające realizacje sprzedaży
  • Cykl szkoleń wdrożeniowych z zakresu oferowanych produktów oraz technik sprzedaży
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w innowacyjnej firmie oraz szybko rozwijającej się branży
  • Dostęp do nowoczesnych, unikatowych technologii
  • wysokie wynagrodzenie - od 4000zl do 12000zl
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • wsparcie sprzedaży w postaci dostarczania kontaktów

Wymagania

 Cv i list motywacyjny proszę przesyłąć za pomoca opcji "Aplikuj"

Prezentacja firmy

solarisoze.pl

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie