Opis stanowiska pracy

DECOPLAST - producent drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje: PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO.

Miejsce pracy - województwo wielkoplskie. Kilka razy w kwartale spotkania w siedzibie firmy (Wola Rafałowska woj. mazowieckie).

Zakres obowiązków:

  • opieka nad Klientami firmy,
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • prezentacja oferty handlowej, rozpoznawanie potrzeb klienta,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • budowa długoterminowych relacji z klientem.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywność i zdolności interpersonalne,
  • znajomość branży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio poprzez portal.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Decoplast jest producentem drzwi wewnętrznych oraz listew p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie